Apie mane

Image

Mantas Reimeris

Profesionalus fotografas turintis ilgametę patirtį fotografuojant:

 • šventes (vestuvės, krikštynos, gimtadieniai ir kt.)
 • renginius (įmonių renginiai, koncertai, prezentacijos ir kt.)
 • fotostudijoje (verslo portretai, reklaminės, idėjinės fotosesijos ir kt.)
 • photoshop manipuliacijas
 • Esu organizavęs ir įvykdęs nemažai didelių foto projektų, mano nuotraukos buvo eksponuojamos parodose Lietuvoje ir užsienyje, plačiau galite pažiūrėti čia.

  Daug mano nuotraukų yra publikuota įvairiuose leidiniuose žiniasklaidoje ("Žmonės", "Happy365", "Delfi", "Lrytas.lt", "15min" ir kt.).

  Mano stilius - "gaudyti" natūralias emocijas. Visada siekiu, kad pažiūrėjęs į nuotrauką klientas atsimintų Tą, jam brangią, akimirką, kad ji neštų emocinę vertę.

  Nes fotografija - tai jausmas, tai tarsi prisilietimas. Pagauta akimirka lieka amžinai. Ir ji primena tuos mažus dalykus netgi po labai ilgo laiko, kai tu jau viską buvai pamiršęs...

  Atsiliepimai

  Image

  Marika Moriyama

  From the get-go, Mantas made a great impression during our family photo session. Professional, fun and very personable - he made us feel quickly at ease and took the most amazing photos! Our photo session was with our 1-year-old child so it can be a challenge, but Mantas is genuinely great with kids and handled the entire session perfectly. We are super happy with our photos and I would recommend anyone looking for a great photographer for their family/children's photos :)

  Image

  Audronė Correia

  Ilgai kaupiausi šiam post'ui, nes nenoriu praleisti nei vienos menkiausios smulkmenos, dėl kurios rekomenduoju visiems šį NUOSTABŲ fotografą.
  1. Tai yra pats tikriausias savo srities profesionalas. Kiekvienas mūsų noras buvo išgirstas. Kiekvienas šventės svečias buvo įamžintas ir ne bet kaip, o taip, kad atrodo, jog visi mes super žvaigždės 😂
  2. Šventėje dalyvavo nemažai vaikų, tarp jų ir mūsų dukra, kurią įamžinti nuotraukose yra praktiškai neįmanoma. Aš nežinau, kokia magija užsiima Mantas, bet šventėje buvusių vaikų nuotraukas galime tapetuoti, nes jų ne tik kad ne viena bet - DEŠIMTYS ir jose atsispindi viskas: jaukios šypsenos, akių gylis, rausvi skruostukai... O mūsų dukrelės nuotraukų grožis... net gniaužia kvapą. AČIŪ!
  3. Mantas dirba taip profesionaliai, kad net nesuvoki, jog esi fotografuojamas. Tai mums buvo labai svarbu, nes tikrai prieš objektyvą jaučiamės ne itin jaukiai. Šventės metu neliko jokios įtampos, buvome visiškai atsipalaidavę.
  4. Jau po vestuvių savaitgalio gavome pirmąsias nuotraukas, kurios mus be galo pradžiugino. O išvydę galutinį rezultatą ir juokėmės ir graudinomės, nes jose užfiksuota VISKAS.
  5. Pagaliau, Mantas, yra nuostabus Žmogus, kuris geba prieiti prie kiekvieno, moka bendrauti tiek su "mažu", tiek su "dideliu". Absoliučiai visi mūsų svečiai, man gyrė mūsų fotografą, nes jis nerealus žmogus, paprastas, draugiškas ir nuo pirmų akimirkų atrodė lyg tikras mūsų svečias, absoliučiai tinkantis į draugiją. :)
  Mantai, begalinis Tau ačiū už tavo darbą. Žinau, kad gal ne visi skaitys šią rašliavą iki galo, bet aš tiesiog nemoku sutrumpintai apsakyti, kokie mes esame dėkingi. Ačiū, kad esi, ačiū, kad moki įamžinti tą gražų pasaulį, niekur nepabėk iš šios profesijos, nes Tavo darbai džiugina daugelio žmonių širdis. Ačiū. 😍 Audra ir Samuel Correia. 📸☺️😎

  Image

  Kamila Ratkevič

  Kartu su vyru labai rekomenduojame Mantą, kaip nuostabiai talentingą, charizmatišką, visada su puikia nuotaika ir šypseną fotografą! Esame sužavėti savo vestuvių nuotraukomis, jos absoliučiai visos NUOSTABIOS :) Ačiū ir iki kitų susitikimų!

  Image

  Roberta Butvilauskienė

  Šiam nuostabiam fotografui neturime žodžių :) tiesiog nepakartojamas :) nuotraukos nuostabios, svečiai labai jį gyrė, sakė bendravome, kaip su šeimos nariu, nes labai paprastas, šiltas ir linksmas žmogus. Ne tik aš ir mano vyras jam sakome dar kartą AČIŪ, bet tai taria ir mūsų svečiai :) Pačios didžiausios rekomendacijos iš mūsų pusės. :)

  Image

  Viktorija Andriūnaitė

  Visi gražiausi žodžiai skirti Mantui, išpildė mūsų lūkesčius visų 100% ir juos viršijo🥰. Nerealios nuotraukos, kaip ir laikas jose kartu su puikiu fotografu🙂. Mantas taip prisitaikė prie šventės visumos, jog net nepastebėjome, kaip buvo įamžintos gražiausios akimirkos🤗. Ačiū labai, susitiksime dar ne kartą, tikrai!♥️

  Image

  Kristina Pališkytė

  GRAŽIAUSIOS NUOTRAUKOS MANO GYVENIME. TOBULAS FOTOGRAFAS IR SUPERINIS ŽMOGUS!!!! Labai rekomenduoju!!

  Image

  Agnė Steponavičiūtė-Liubeckienė

  Labai labai ačiū už pačias gražiausias, mieliausias krikštynų nuotraukas. Mums, kurie nelabai mėgsta pozuoti ir fotografuotis, nieko nėra svarbiau už šiltą bendravimą ir jaustis laisvai ir nesuvaržytai. O nuotraukos tokios savos ir šiltos, jog atrodė, nei įtampos, nei kaprizų nė nebūta, o tik smagus žaidimas, kuriame smagiai žaidė visi :)

  Image

  Julija Garus

  Labai nuostabus fotografas ir tiesiog žmogus :) Mums su vyru labai buvo malonu susipažinti. Likome labai patenkinti tiek fotosesijoje praleistu laiku, tiek gautomis nuotraukomis. Puikiai moka sukurti gerą aplinką ir leisti atsipalaiduoti prieš kamerą :) Ačiū ačiū ačiū Jums! :)

  Image

  Justina Birbilienė

  Nuostabiai nuostabu ! Puikus fotografas, tikras savo srities specialistas. Ne tik kad puikiai laiką praleidome fotosesijos metu jo naujoje studijoje, bet ir nuotraukas gavome labai greitai ir be galo gražiai padarytas. AČIŪ už įamžintas akimirkas!

  Image

  Živilė Skamarakevičiūtė

  Galime įvertinti tik aukščiausiu įvertinimu. Labai džiaugiamės, kad teko įamžinti mūsų šeimą pas šį labai draugišką, smagų ir šiltą žmogų. Nuoširdžiai dėkojame už puikų rezultatą. Rekomenduojame visiems :) sekmės darbuose ;)

  Image

  Rūta Kutraitė

  Highly recommend!! Ne taip lengva rasti žmogų, kuris ne tik profesionaliai valdo fotoaparatą, bet ir sukuria jaukią aplinką bei širdį džiuginančius rezultatus.

  Image

  Viktorija Vėtrinaitė

  Profesionalus ir labai linksmas fotografas 😊 šventė jam dalyvaujant buvo dar nuostabesnė 😊😊 puikios nuotraukos! Didelis AČIŪ 😊😊 Rekomenduoju visiems ☺

  Image

  Vilma Ulkienė

  Smagi nuotaikinga fotosesija studijoje, puikiai praleistas laikas ir nuostabiai užfiksuoti kadrai džiaugsmingų akimirkų su artimais žmonėmis :) Rekomenduoju!!!

  Image

  Dalia Mankuvienė

  Nuostabu! Pranoko visus mūsų lūkesčius! Ačiū Mantui už mūsų šventės akimirkų įamžinimą!