Projektai / Projects

100 metų portretuose

Photoshop manipuliacijos

Roots | Šaknys

Būti savimi

Ypatingas grožis

Baikeris Kalėdų senelio kostiumu

Photoshop manipuliacijos

"Roots | Šaknys"

ROOTS | ŠAKNYS - tarptautinis socialinis projektas, kuriame kalbinu ir fotografuoju skirtingų tautybių žmones gyvenančius Lietuvoje. Projekto tikslas parodyti kiek daug skirtingų pasaulio kultūrų gyvena mūsų šalyje, kaip jiems sekasi, ko jie ilgisi ar ką labiausiai mėgsta Lietuvoje. Pažiūrėti galite čia.

"Būti savimi"

Socialinio projekto "Būti savimi" tikslas - padrąsinti žmones nebijoti gyvenime ieškoti savęs. Tai gražus nekomercinis projektas, kuris jus privers susimąstyti apie viską iš naujo... Pažiūrėti galite čia.

"Ypatingas grožis"

Keletas nuotraukų, kurios skirtos Tarptautiniam socialiniam projektui „Ypatingas grožis“, kurio tikslas – atskleisti neįgaliojo žmogaus neretai slepiamą grožį. Nuotraukos buvo eksponuotos parodoje Lietuvoje ir užsienyje. Pažiūrėti galite čia.

"Baikeris Kalėdų senelio kostiumu"

Galvojate Kalėdų senelis važinėja rogėmis? Jį tempia elniai ir skamba su niekuo nepainiojamas Kalėdinių varpelių skambesys? Nepatikėsite! Yra toks, kuris lekia ant plieninio žirgo, o švelnų varpelių skambėjimą keičia galingo variklio riaumojimas. Pažiūrėti galite čia.