100

metų portretuose

Projekto aprašymas

Projekto tikslas - nufotografuoti ŠIMTO žmonių portretus. Nuo nulio metukų vaikučio iki pat šimtamečio senolio!

Visos "100 metų portretuose" nuotraukos nufotografuotos 2019 metais per maždaug pusės metų laikotarpį.

Didžioji dalis portretų įamžinta Balsių fotostudijoje, tačiau pas sunkiau vaikštančius ar garbaus amžiaus senjorus vykdavau pats. Teko lankytis senelių namuose, važiuoti ne vieną šimtą kilometrų, nuvykti ne į vieną kaimelį ar miestuką, kad projektas būtų užpildytas portretais.

Šį projektą vadinu dar vienu savo širdies projektu. Dar vienu todėl, kad matyt negaliu gyventi paprastai. Nuolat ieškau ir nedvejodamas darau daugybę dalykų, kurie augina mane kasdien kaip žmogų, formuoja mano vidinį pasaulį. Šiame projekte sutikau daugybę nuostabių įvairaus amžiaus žmonių ir tai mane ypatingai praturtino. Jei susidomėtumėte, tai kitus mano projektus galite rasti mano interneto svetainėje čia.

Viskas ką čia matote - sukūriau vienas pats. Nuo didžiulio organizacinio darbo iki pat fotografavimo ir nuotraukų paruošimo ekspozicijai ir, galų gale, virtualios parodos, kurią taip pat programavau aš.

Labai noriu padėkoti žmonėms, kurie sutiko dalyvauti šiame projekte, kurių nuotraukos puošia "100 metų portretuose" galeriją. Begalinis ačiū visiems, kurie palaikė, drąsino ir tikėjo manimi. Tai be galo daug laiko pareikalavęs projektas, bet buvo verta ir tikiu, kad pamatyti šią žmogaus evoliuciją metuose išties įdomu kiekvienam. Ačiū visiems ir kiekvienam iš jūsų!

Nuoširdžiai Jūsų,

Mantas Reimeris

Projekto autorius

fotografas
Mantas Reimeris
Fotografas

Portretų sąrašas

Kontaktai

[email protected]

www.reimeris.lt

+370 679 77770

Facebook: REIMERIS foto

Instagram: REIMERIS foto

Fotostudija: Balsių fotostudija